Rychlý kontakt

Hošek bytový textil
Seydlerova 9 Praha 5, 158 00
Tel: +420 251 510 876
GSM: +420 725 751 323
Email: info@hosek-interier.cz
Web: www.hosek-interier.cz

Garnýže na závěsy, záclony a závěsy, japonské posuvné stěny a římské roletky.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv okenní textilní dekoraci, interiér se tím velice zútulní .

Záclony a závěsy

V naší vzorkovně naleznete velké množství druhů záclon a závěsů v různých výškách a šířkách. Záclony nabízíme např. žakárové, hladké voálové, organzové, vypalované i vyšívané s drobnými nebo výraznými vzory .

Závěsy slouží nejen k dekoraci interiéru, ale i pro jeho zastínění nebo zatemnění .

Velkou oblibu si v poslední době u zákazníků našly materiály pro zatemnění tzv. Black-outy.

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny představují moderní a designové řešení interiéru. Jeden z důvodů oblíbenosti těchto panelových stěn, je jejich variabilita a malá spotřeba materiálu.

Japonské stěny mohou sloužit nejen jako okenní dekorace, ale také mohou rozdělit prostor uvnitř Vašeho interiéru.

Římské roletky

Běžnou součástí moderního interiéru jsou i Římské roletky. Látka Římské rolety se vytahuje směrem nahoru, a proto nachází velké uplatnění u oken, pod kterými se nachází například kuchyňská pracovní deska nebo psací stůl v dětských pokojích a tím se může maximálně využít prostor pod ní.

Níže naleznete několik ukázek a možných provedení.


 

Garnýže na závěsy, garnýže, garnyze na zavesy, kovové garnýže, dřevěné garnýže, kovové garnýže na závěsy, dřevěné garnýže na závěsy, drevene garnyze na zavesy, kovove garnyze na zavesy, drevene garnyze, kovove garnyze, garnýže na záclony, garnyze na zaclony, kovove garnyze na zaclony, drevene garnyze na zaclony, kovové garnýže na záclony, dřevěné garnýže na záclony, garnýže do stropu, bytovy textil, bytové látky, bytový textil, bytove latky, potahové látky, potahove latky, čalounické látky, backhausen, metráž, dekorační látky, dekoracni latky, interiérové látky, interierove latky, interiérový textil, interierovy textil, hotelové látky, hotelove latky, závěsy, záclony, bytové závěsy, bytové záclony, interiérové závěsy, interiérové záclony, interierove zaclony, interierove zavesy, látky na závěsy, dekorační látky na závěsy, luxusní potahy, dekorační potahy, potahové látky, látky na sedačky, látky na polštáře, látky na dekoraci, látková dekorace, bytová dekorace, dekorace bytu, potahové látky na sedací soupravy, látky na sedací soupravy, látky na sedačky, potahové látky na sedačky, látky, na závěsy, závěsy a záclony, záclony a závěsy, japonské posuvné stěny, posuvné stěny, metrový textil, polštáře, sedáky, přehozy, ubrusy, ubrousky, dekorační polštáře, dekorační sedáky, dekorační ubrusy, dekorační ubrousky, dekorační přehozy, přehozy na sedačky, přehozy na sedací soupravy, látky na ubrusy, látky na sedáky, čalounění sedacích souprav, čalounění sedaček, čalouníci, látky pro čalouníky, čalounictví, sítě proti hmyzu, okenní sítě proti hmyzu, okenní sítě, žaluzie, látkové žaluzie, dekorační žaluzie, textilní žaluzie, horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, bytové žaluzie, okenní žaluzie, interiérové žaluzie, rolety, zatemňující rolety, zastiňující rolety, protisluneční rolety, plisé, plisé svislé, vodorovné plisé, termoizolační plisé, nerezové tyčové garnýže, mosazné tyčové garnýže, dřevěné garnýže, hliníkové kolejnicové systémy, létající garnýže, stylové garnýže, garnýže s elektrickým ovládáním, Praha, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10

Bytové látky: dekorace interiérů a různé čalounické práce. Vše je přizpůsobeno individuálním požadavkům a přáním zákazníka.

Dekorační látky, zhotovujeme návrhy konkrétní části interiéru. Pomůžeme Vám tak vytvořit si představu o jeho budoucím vzhledu.

Bytové látky